MÖBLER / Bord / Bord 3992701
nr 399 2701
Bord
Vitmålat, tidigt 1900-tal, dia:76 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 mars 2006
600 kr
500 kr
650 kr
750 kr